Ballina Showbiz Dua Lipa nuk njeh kufi, ja se çfarë e pret këtë herë...

Dua Lipa nuk njeh kufi, ja se çfarë e pret këtë herë këngëtaren

Këngëtarja me origjinë nga Prishtina, tashmë është një krenari përfaqësuese për shqiptarët kudo që ndodhen nëpër botë.

Dua gjatë viteve të fundit ka njohur vetëm suksese dhe karriera e saj profesionale është gjithmonë drejt ngjitjes së vazhdueshme.

Ajo ka publikuar një seri këngësh, që janë bërë hite për publikun botëror dhe pasi ka performuar në disa skena, ku i ka mahnitur fansat, duket se për Dua-n ka ardhur edhe një sukses tjetër.

Në datën 13 shkurt ajo do të jetë e ftuar në një nga programet më të ndjekura pikërisht “Ellen Show” dhe mesa duket Dua këtë gëzim nuk e ka lënë të kaloj pa e ndarë me ndjekësit në profilin e saj në Instagram.

“Shënoni në kalendar dhe mos e humbisni. Shumë e emocionuar”, shkruan Dua Lipa në postimin e saj në Instagram.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Gjykata e Apelit Durrës lë në fuqi vendimin e mëparshëm, Dashamir Xhika mbetet në burg

“Hapja e portave drejt ferrit”, artikulli i ‘The Economist’ për ndryshimin e kufijve në Ballkan

FOTO/ Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon pamjet e shkëmbimit të unazave

DOSSIER/ “Të lidhur me tela me gjemba”, si u pushkatuan barbarisht nga komunistët 22 intelektualët shqiptarë

VIDEO/ Aksidenti fatal në Shkodër, 1 minutë heshtje në takimin Vllaznia-Teuta

Bulqizë/ Mbulohet nga dëbora, furgoni me 9 pasagjerë bllokohet 2 orë në rrugë

Vlorë/ Rikthehen atentatet me eksploziv, një tjetër shpërthim biznesi në mesnatë

Rrëfimi tronditës i 18-vjeçares shqiptare: Prindërit më mbajnë të burgosur në shtëpi, duan të më…

VIDEO/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, publikohen pamjet e sherrit mes dy grupeve

“Deklaratat për presidentin e përbashkët Shqipëri-Kosovë”, reagon Vasili: Vendi digjet, Rama…

Artikulli paraprakVështirësi kalimi në aksin Gjirokastër-Tepelenë, liqeni i Viroit del nga shtrati
Artikulli tjetërElvana Gjata feston ditëlindjen, Ermal Mamaqi lë komentin e veçantë mbi foton nga ‘arkivat’