Ballina Showbiz Ed Sheeran i dhuron Rita Orës hitin e saj më të ri...

Ed Sheeran i dhuron Rita Orës hitin e saj më të ri (VIDEO)

Pas rreth dy vjet mungesë , këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora vjen sërish në tregun ndërkombëtar muzikor me një super hit që ia dhuron kantautori me famë botërore Ed Sheeran.

Kënga e saj më e re, e publikuar sot ne kanalin e saj zyrtar ne You Tube titullohet “Your Song”. Rita Ora i mungonte tregut muzikor që prej bashkëpunimit të saj të fundit me Chris Brown, “Body on Me”.

Bashkëpunimi i saj me Ed Sheeran, i cili është kompozitori dhe tekstshkruesi i këngës. Kënga dallohet nga pozitiviteti që përjcjell, dhe në qendër të saj janë ndjenjat dhe dashuria.

“Dualajm.com” publikon video-lyrics e këngës