Ballina Showbiz Edona Llalloshi prezanton bashkëshortin, bashkë të lumtur paraqiten nga New York (Foto)

Edona Llalloshi prezanton bashkëshortin, bashkë të lumtur paraqiten nga New York (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Edona Lalloshi dhe bashkëshorti i saj Gazi aktualisht gjenden në New York.

Dyshja me gjasë atje kanë shkuar për koncertin e radhës të Edonës porn ë të njëjtën kohë t’i shijojnë bukuritë e qytetit me drita, shkruan lajmi.net

Këngëtarja nga atje ka publikuar fotografi dhe video meq rast na e ka prezantuar edhe bashkëshortin e saj.

Ajo dhe Gazi duken shumë të lumtur bashkë.

 

Për të marrë lajmet e fundit të DuaLajm.com, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

 

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakTë mbathurat e Adolf Hitlerit dalin në ankand për 5 mijë sterlina. A do ti blinit?
Artikulli tjetërTragjike/ I moshuari hidhet nga lartësia, vdes pas pak minutash në spital