Ballina Kryesore Elvana Gjata më seksi se kurrë, me të kuqe dhe dekoltenë zbuluar...

Elvana Gjata më seksi se kurrë, me të kuqe dhe dekoltenë zbuluar këngëtarja ‘çmend’ fansat

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të spikatura të momentit pas hiteve të publikuara së fundmi.

Këngëtarja ka provuar të ketë sukses dhe në tregun e huaj muzikor.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar një fotografinë në profilin e saj në “Instagram”, ku duket mjaft provokuese.

Ajo shfaqet me fustan të kuq ku ekspozon së tepërmi gjoksin, me kapuç, dhe me një palë taka, të cilat i mban në dorë.

“Ja për pak”, është dixhitura e fotos që shfrenon imagjinatën e fansave.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook