Ballina Galeri Eni Koçi e quajti të huaj pas ndarjes, reagon këngëtari: Ti e...

Eni Koçi e quajti të huaj pas ndarjes, reagon këngëtari: Ti e vrave dashninë dhe…

SHPËRNDAJE

Lidhja mes dy këngëtarëve të njohur shqiptarë, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi bëri mjaft bujë në rrjetet sociale dhe në faqet e mediave rozë, po aq sa po bën jehonë tashmë ndarja e tyre.

Romance mes tyre, e filluar prej kohësh u përfol për një kohë të gjatë në mediat shqiptare, por duket se tashmë mes tyre gjithçka ka përfunduar.

Eni ishte e para që konfirmoi përfundimisht ndarjen me anë të një postimi tre ditë më parë ku e quante Gencin të huaj.

“Tani jemi dy të huaj me kujtime të njëjta…”, ka shkruar këngëtarja.

Por së fundmi, ka ardhur dhe reagimi i Gencit, i cili ka postuar një foto të tijën duke shkruar: “Ti e vrave dashninë e ma le armën në dorë…”

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookSHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakSuprizon Luana Vjollca, ja çfarë profesioni do të bënte po të kishte mundësi
Artikulli tjetërBasha i bën thirrje Ramës: Siguroji mjekëve kushte normale pune, anullo konçensionet