Ballina Showbiz Era Istrefi dhe Faton Shoshi sërish bashkë, çifti kapet mat në momente...

Era Istrefi dhe Faton Shoshi sërish bashkë, çifti kapet mat në momente private

Ndarja e tyre 3 muaj më parë bëri bujë në media, por mesa duket gjërat për çiftin kanë ndryshuar.

Dyshja janë parë bashkë në një restorant të Prishtinës dhe kanë qenë ulur në një pozitë shumë private.

Era Istrefi dhe Fatoni janë parë të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe kanë qëndruar me orë të tëra në restorant.

Mesa duket çifiti nuk ka dashur të komentojë mbi këtë bashkim, madje nuk kanë postuar as edhe ndonjë foto në rrjetet e tyre sociale.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakShëroni acarimin e fytit në mënyrë më efektive dhe natyrale
Artikulli tjetërTrëndafila-pica për Shën Valentin!