Ballina Showbiz Era Istrefi e pakujdesshme, publikon foto nga plazhi por aksidentalisht…

Era Istrefi e pakujdesshme, publikon foto nga plazhi por aksidentalisht…

SHPËRNDAJE

Era Istrefi, tashmë një nga këngëtaret më të dashura të momentit ka filluar pushimet. Bukuroshja 23 vjeçare  ka postuar në rrjetet sociale një foto nga plazhi ku është shfaqur e veshur me një palë rroba banjo të kuqe. 

Megjithëse fotoja duket shumë normale duket se këngëtares i ka shpëtuar një detaj shumë i vogël. Aksidentalisht Istrefi ka zbuluar gjoksin e saj. 

Kujtojmë që së shpejti tashmë këngëtarja e afrimuar pritet që të sjellë një bashkëpunim tepër të suksesshëm me një nga këngëtarët më të njohur të momentit në Amerikë dhe jo vetëm, French Montana.

 

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakImpresionuese/ Njihuni me 10 “sekretet” që një grua nuk ia rrëfen kurrë burrit të saj (STUDIMI)
Artikulli tjetërJep dorëheqjen pas 5 vitesh sekretari Ndërkombëtar i LSI, ja si e shpjegon largimin e tij