Ballina Showbiz Era Istrefi e pakujdesshme, publikon foto nga plazhi por aksidentalisht…

Era Istrefi e pakujdesshme, publikon foto nga plazhi por aksidentalisht…

Era Istrefi, tashmë një nga këngëtaret më të dashura të momentit ka filluar pushimet. Bukuroshja 23 vjeçare  ka postuar në rrjetet sociale një foto nga plazhi ku është shfaqur e veshur me një palë rroba banjo të kuqe. 

Megjithëse fotoja duket shumë normale duket se këngëtares i ka shpëtuar një detaj shumë i vogël. Aksidentalisht Istrefi ka zbuluar gjoksin e saj. 

Kujtojmë që së shpejti tashmë këngëtarja e afrimuar pritet që të sjellë një bashkëpunim tepër të suksesshëm me një nga këngëtarët më të njohur të momentit në Amerikë dhe jo vetëm, French Montana.