Ballina Showbiz Martesa me mblesëri, “falimenton” biznesi i Ermal Mamaqit. Zbulohet dokumenti

Martesa me mblesëri, “falimenton” biznesi i Ermal Mamaqit. Zbulohet dokumenti

SHPËRNDAJE

Ermal Mamaqi një prej figurave më popullore në rrjet, dhe nga më preferuarit është bërë pjesë e medias jo për ndonjë shaka të tijën apo emision të ri por për biznesin që ka krijuar i cili mesa duket rezulton i pezulluar.

Të gjithë e dimë si i ka arritur ai gjithë gjërat që momentalisht ka por edhe shumë sipërmarrje që i rriti në kohë rekord  bashkë me bashkëshorten e tij Amin. Biznesi i tij më i fundit ka qenë i një lloji që i shërbente edhe Ami Event por mesa duket ai rezulton i pezulluar që nga muaji i shkuar.

Biznesi kishte si objekt ndërmjetësimet online të lidhjeve në çift, një fushë që ka shumë lidhje me atë që bën aktualisht, sepse të kesh një agjenci eventesh ku më së shumti merresh me martesa, normalisht të intereson që të martohen sa më shumë njerëz. Por që të martohen, duhet më parë të njihen, qoftë edhe online! Si ide duket interesante, por mbase për impenjimin që ka pasur, apo për ndonjë arsye tjetër, në QKR ky biznes rezulton me status të pezulluar prej një muaji.

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Lexon Kadarenë dhe dëgjon Eliza Dumin”, kush është Sladjana Stojiljkoviç, vajza serbe që po studjon gjuhën shqipe në Beograd

VIDEO/ Ministrja e Drejtësisë i përgjigjet denoncimit të qytetarëve, shkarkon “live” 3 zyrtarët e Hipotekave

Rama bën për “ujë të ftohtë”profesorët e Akademisë së Shkencave: Institucion i rrënuar, kufoma e vetvetes

Urdhëroi vrasjen e 8 mijë burrave myslimanë, Gjykata e Hagës dënon me burg të përjetshëm “Kasapin e Bosnjës”, Ratko Mlladiç

DOSSIER/ Si u vra Vasil Shanto, simbol i rezistencës shqiptare në Luftën e Dytë Botërore

“Jo vetëm gjoba, por dhe…”, Policia Rrugore prezanton Lotarinë e Radarit: Ja çfarë do të fitojnë 20 shoferët më të mirë

“Kemi një vit e gjysmë pa u paguar”, punonjësit e 55 kompanive të By-Passit të Fierit e Vlorës në protestë

Sapo kishte dalë nga burgu, kapet sërish i “forti” shqiptar në Itali. Policia i zbulon kokainë, armë dhe mijëra euro në banesë (Foto)

Skandali/ Ja sa duhet të paguash në spital për t’u futur në operacion pa radhë e pa asnjë dokumentacion (Video)

“Do ta vrasim të birin e kokëmushkës amerikane”, ISIS kërcënon me jetë djalin e Donald Trump, alarmohet Shtëpia e Bardhë

Artikulli paraprakFOTO/ Portieri i Manchester City merr veten nga ndërhyrja horror e Mane-s, shihet në fushë teksa stërvitet
Artikulli tjetërKelly Brook fillon përgatitjet për 2018, zbuloni fotot e kalendarit të modeles