Ballina Showbiz A është Orinda Huta shtatzënë? Turjan Hyska ka një përgjigje për të...

A është Orinda Huta shtatzënë? Turjan Hyska ka një përgjigje për të gjithë

SHPËRNDAJE

Një nga dasmat më gjigande dhe të shumëpritura të kësaj vere ka qenë edhe ajo e vipave Turjan Hysko dhe Orinda Huta që kurorëzuan lidhjen e tyre me një dasëm spektakolare vetëm dy muaj më parë nga ku morën pjesë edhe shumë vipa.

Pas kthimit nga muaji i tyre i mjaltit kanë filluar aludimet madje edhe pyetjet se kur çifti i famshëm i sapomartuar do të ketë atë dëshirën për të sjellë në jetë një fëmijë të mundshëm për tu falur më shumë dashuri dhe unifikuar ata.

Tek një intervistë të shkurtër në ‘Prive’ në 20-vjetorin e emisionit ‘Opinion’, ai u pyet nëse po presin një fëmijë, Turjan Hyska i dha një përgjigje: ‘Duke punuar jemi. Punët po shkojnë mirë. Me tre turne po punojmë, mëngjes, drekë , darkë dhe besoj se jemi në rrugë të mbarë.’ Ai na lë të kuptojmë me këtë gjë se çifti simpatik po përpiqet shumë të sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Lexon Kadarenë dhe dëgjon Eliza Dumin”, kush është Sladjana Stojiljkoviç, vajza serbe që po studjon gjuhën shqipe në Beograd

VIDEO/ Ministrja e Drejtësisë i përgjigjet denoncimit të qytetarëve, shkarkon “live” 3 zyrtarët e Hipotekave

Rama bën për “ujë të ftohtë”profesorët e Akademisë së Shkencave: Institucion i rrënuar, kufoma e vetvetes

Urdhëroi vrasjen e 8 mijë burrave myslimanë, Gjykata e Hagës dënon me burg të përjetshëm “Kasapin e Bosnjës”, Ratko Mlladiç

DOSSIER/ Si u vra Vasil Shanto, simbol i rezistencës shqiptare në Luftën e Dytë Botërore

“Jo vetëm gjoba, por dhe…”, Policia Rrugore prezanton Lotarinë e Radarit: Ja çfarë do të fitojnë 20 shoferët më të mirë

“Kemi një vit e gjysmë pa u paguar”, punonjësit e 55 kompanive të By-Passit të Fierit e Vlorës në protestë

Sapo kishte dalë nga burgu, kapet sërish i “forti” shqiptar në Itali. Policia i zbulon kokainë, armë dhe mijëra euro në banesë (Foto)

Skandali/ Ja sa duhet të paguash në spital për t’u futur në operacion pa radhë e pa asnjë dokumentacion (Video)

“Do ta vrasim të birin e kokëmushkës amerikane”, ISIS kërcënon me jetë djalin e Donald Trump, alarmohet Shtëpia e Bardhë

Artikulli paraprakMajlinda Bregu nuk hesht: 4 seanca janë shtyrë me sebepe gjykatash; 2 prej tyre sepse vrasësi thoshte se ishte sëmurë
Artikulli tjetërReceta e Gatimit/ Si të gatuajmë tortë me petë