Ballina Showbiz A është Orinda Huta shtatzënë? Turjan Hyska ka një përgjigje për të...

A është Orinda Huta shtatzënë? Turjan Hyska ka një përgjigje për të gjithë

Një nga dasmat më gjigande dhe të shumëpritura të kësaj vere ka qenë edhe ajo e vipave Turjan Hysko dhe Orinda Huta që kurorëzuan lidhjen e tyre me një dasëm spektakolare vetëm dy muaj më parë nga ku morën pjesë edhe shumë vipa.

Pas kthimit nga muaji i tyre i mjaltit kanë filluar aludimet madje edhe pyetjet se kur çifti i famshëm i sapomartuar do të ketë atë dëshirën për të sjellë në jetë një fëmijë të mundshëm për tu falur më shumë dashuri dhe unifikuar ata.

Tek një intervistë të shkurtër në ‘Prive’ në 20-vjetorin e emisionit ‘Opinion’, ai u pyet nëse po presin një fëmijë, Turjan Hyska i dha një përgjigje: ‘Duke punuar jemi. Punët po shkojnë mirë. Me tre turne po punojmë, mëngjes, drekë , darkë dhe besoj se jemi në rrugë të mbarë.’ Ai na lë të kuptojmë me këtë gjë se çifti simpatik po përpiqet shumë të sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë.