Ballina Aktualitet Festa e Opinion/ Ja kush janë të ftuarit VIP që kanë vendosur...

Festa e Opinion/ Ja kush janë të ftuarit VIP që kanë vendosur të jenë pjesë e këtij evenimenti(Foto)

Sot është një nga përvjetor i madh për një nga emisionet më jetëgjatë në vendin tonë, Opinionin. Me këtë rast ka nisur një transmetim maraton  sot që prej orës 14-të të drekës, i cili sot në mbrëmje u transferua në sheshin “Nënë Tereza”.

Të ftuar në emisionin e gazetarit Fevziu janë të gjithë miqtë e emisionit të cilët kanë e nderuar dhe plotësuar këtë emision.

Politikanë, biznesmenë, personazhe të njohur nga fusha të ndryshme të artit, sonte nuk janë këtu për të debate, por për të festuar 20-vjetorin e Opinion.