Ballina Aktualitet Festa e Opinion/ Ja kush janë të ftuarit VIP që kanë vendosur...

Festa e Opinion/ Ja kush janë të ftuarit VIP që kanë vendosur të jenë pjesë e këtij evenimenti(Foto)

SHPËRNDAJE

Sot është një nga përvjetor i madh për një nga emisionet më jetëgjatë në vendin tonë, Opinionin. Me këtë rast ka nisur një transmetim maraton  sot që prej orës 14-të të drekës, i cili sot në mbrëmje u transferua në sheshin “Nënë Tereza”.

Të ftuar në emisionin e gazetarit Fevziu janë të gjithë miqtë e emisionit të cilët kanë e nderuar dhe plotësuar këtë emision.

Politikanë, biznesmenë, personazhe të njohur nga fusha të ndryshme të artit, sonte nuk janë këtu për të debate, por për të festuar 20-vjetorin e Opinion.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakFOTO/ Moderatorja habit në përvjetorin e Opinion, vishet me këmish nate
Artikulli tjetërBatutat/ Rama dhe Fevziu ndryshojnë rolet, kryeministri vë në vështirësi me pyetjet e tij moderatorin