Ballina Showbiz Festa e Opinion/ Shfaqen për herë të parë në publik pas dasmës...

Festa e Opinion/ Shfaqen për herë të parë në publik pas dasmës gjigande, Turi dhe Orinda

Turi dhe Orinda Huta ishin një nga çiftet që bën sot një martesë mjaftë të bujshme, ndërsa tashmë ishte mbrëmja festive e 20-vjetorit të Opinion që do ti nxirrte së bashku për herë të parë pas dasmës gjigande.

Mesa duket çifiti i famshëm ka mbaruar muajin e mjaltit dhe i është kthyer jetës aktive dhe tashmë janë bërë dhe pjesë e  festës me rastin e 20-vjetorit të krijimit të emisionit ‘Opinion’.