Ballina Showbiz Festa e Opinion/ Shfaqen për herë të parë në publik pas dasmës...

Festa e Opinion/ Shfaqen për herë të parë në publik pas dasmës gjigande, Turi dhe Orinda

SHPËRNDAJE

Turi dhe Orinda Huta ishin një nga çiftet që bën sot një martesë mjaftë të bujshme, ndërsa tashmë ishte mbrëmja festive e 20-vjetorit të Opinion që do ti nxirrte së bashku për herë të parë pas dasmës gjigande.

Mesa duket çifiti i famshëm ka mbaruar muajin e mjaltit dhe i është kthyer jetës aktive dhe tashmë janë bërë dhe pjesë e  festës me rastin e 20-vjetorit të krijimit të emisionit ‘Opinion’.

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Tragjedia në Durrës/ Reagimi i parë zyrtar lidhur me ngjarjen: Nga se u shkaktua zjarri

FOTO/ Dikur luante kundër Ronaldos e Kakasë, sot berber në Elbasan. Historia e futbollistit shqiptar

E RËNDË/ Tragjedi në familjen durrsake, zjarri iu merr jetën trinjakëve të mitur

Bes Kallaku e ‘turpëroi’ duke i kujtuar zarfin, Ermal Mamaqi tregon se sa lekë hodhi në dasmë (Foto)

A do të luhet Superkupa e Europës në Tiranë? UEFA merr vendimin

Ndalimi i simboleve të komunizmit/ Lulzim Basha fiton mbështetje të rëndësishme. Takoi sot…

Përplasja me policinë në Elbasan, biznesmeni Çela: Kam një mesazh për Berishën dhe Bashën!

“Vazhdoj ta dua Fildezin”, ish-bashkëshorti që vrau gjyqtaren bën një kërkesë që nuk pritej

Dëshmia tronditëse: Shefi i Krimeve në Durrës mori 30 mijë euro për vrasjen e djalit tim

EMRAT/ Lista e drejtorëve kryesorë të LSI në qarqe që pritet të shkarkohen

Artikulli paraprakBatutat/ Rama dhe Fevziu ndryshojnë rolet, kryeministri vë në vështirësi me pyetjet e tij moderatorin
Artikulli tjetërEstonia parapërgatit ministrat e mbrojtjes së BE-së ndaj një sulmi kibernetik