Ballina Kryesore Festë tek Babastars, martohet më në fund lideri i tyre Getoar Selimi...

Festë tek Babastars, martohet më në fund lideri i tyre Getoar Selimi (Foto+Video)

SHPËRNDAJE

 

 

Çifti me i ri i estrades shqiptare @ghettogeasy & @marina_vjollca 😍❤

A post shared by Estrada Shqiptare (Official) (@estrada_shqiiptare) on

Sot ka qenë një ditë e veçantë për grupin muzikor Babastars teksa kanë pritur me shumë kërshëri dasmën e liderit të tyre Getoar Selimi me Marina Vjollcë në një dasëm përrallore nga ato që nuk të ikin lehtë nga mendja.

Getoari dukej shume shik me kostumin e tij të zi dhe këmishën e bardhë me papion teksa shihet qartë se edhe për dasëm nuk ka vendosur ta heqë mjekrën e tij karakterizuese. Marina nga ana tjetër u shfaq me vello dhe e gjitha në të bardha duke shkëlqyer me flokët që i lëshohen në shpinë. I pranishëm ka qenë edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj të cilit i ka rrëmbyer një minutë kohë Rezarta Shkurta për një foto në një prej dasmave më të mëdha të estradës shqiptare. Edhe shoku i tij i vjetër Cozman duket tepër tërheqës sot me një kostum klasik siç nuk e kemi parë kurrë më parë.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Tragjedia në Durrës/ Reagimi i parë zyrtar lidhur me ngjarjen: Nga se u shkaktua zjarri

FOTO/ Dikur luante kundër Ronaldos e Kakasë, sot berber në Elbasan. Historia e futbollistit shqiptar

E RËNDË/ Tragjedi në familjen durrsake, zjarri iu merr jetën trinjakëve të mitur

Bes Kallaku e ‘turpëroi’ duke i kujtuar zarfin, Ermal Mamaqi tregon se sa lekë hodhi në dasmë (Foto)

A do të luhet Superkupa e Europës në Tiranë? UEFA merr vendimin

Ndalimi i simboleve të komunizmit/ Lulzim Basha fiton mbështetje të rëndësishme. Takoi sot…

Përplasja me policinë në Elbasan, biznesmeni Çela: Kam një mesazh për Berishën dhe Bashën!

“Vazhdoj ta dua Fildezin”, ish-bashkëshorti që vrau gjyqtaren bën një kërkesë që nuk pritej

Dëshmia tronditëse: Shefi i Krimeve në Durrës mori 30 mijë euro për vrasjen e djalit tim

EMRAT/ Lista e drejtorëve kryesorë të LSI në qarqe që pritet të shkarkohen

Artikulli paraprakArrestohet në flagrancë shqiptari në Greqi, kishte mbushur makinën me drogë deri në grykë
Artikulli tjetërMeksika në panik, tërmeti më i fuqishëm i shekullit vret qindra vetë në Juchitan (Foto+Video)