Ballina Showbiz FOTO/ Afërdita Dreshaj mbush plot 4 vite me Jakub Kindl-n

FOTO/ Afërdita Dreshaj mbush plot 4 vite me Jakub Kindl-n

Një nga super këngëtaret kosovare e cila njihet për jetën luksoze që bën, Afërdita Dreshaj ka shpërndarë një foto në rrjetet sociale ku lajmëron se sot ka mbushur 4 vite me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Dreshaj shkruan në rrjetet sociale “4 years” ndërsa dashurinë e tyre më së miri mund ta përshkruaj dhe vetë fotografia.
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook