Ballina Showbiz FOTO/ Befason Oriola Marashi, shpreh dëshirën e saj më të “zjarrtë”

FOTO/ Befason Oriola Marashi, shpreh dëshirën e saj më të “zjarrtë”

Oriola Marashi është kthyer në një nga modelet më të komentuara në media, me postimet provokuese që ajo bën në rrjetet sociale.

Pas shumë publikimeve të fotove e videove ku ajo shfaqet mjaft seksi, Oriola së fundmi ka habitur me postimin e saj.

Mesa duket asaj i ka lindur dëshira të bëhet nënë. Dhe kjo nuk është shaka, pasi një gjë të tillë e ka bërë të ditur vetë modelja.

Oriola ka postuar një foto të Kylie Jenner me vajzën e saj teksa shfaqen të buzëqeshura dhe shkruan: “Oh Zot, dua një bebe”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook