Ballina Galeri FOTO/ Demi Rose “turbullon” meshkujt, tregon “armët” e saj më të forta

FOTO/ Demi Rose “turbullon” meshkujt, tregon “armët” e saj më të forta

Demi Rose nuk di të ndalet kur vjen fjala për të qenë në qendër të vëmendjes.

Modelja ka tërhequr audiencën me pamjen e saj provokuese duke postuar disa fotografi.

23-vjeçarja tregoi sërish asetet e saj dhe “armët” më të forta.