Ballina Galeri FOTO/ Emily Ratajkowski “hipnotizon” meshkujt, shfaqet tejet joshëse me bodysuit të zi

FOTO/ Emily Ratajkowski “hipnotizon” meshkujt, shfaqet tejet joshëse me bodysuit të zi

Ajo është një nga modelet më të njohura dhe më të përfolura në showbizzin botëror.

Po flasim për modelen seksi, Emily Ratajkowski, e cila sërish është vënë në qendër të mediave rozë, pasi ka publikuar disa poza të nxehta, teksa reklamon koleksionin e saj të Inamorata Swim.

27-vjeçarja zgjodhi bodysuit të zezë dhe shfaqet mjaft joshëse.