Ballina Kryesore FOTO/ Enca zbulon mashkullin me të cilin ndan shtratin, ja kush është...

FOTO/ Enca zbulon mashkullin me të cilin ndan shtratin, ja kush është “fatlumi”

Një nga këngëtaret më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë, pa dyshim që është Enca.

Deri më tani, ajo nuk e ka zbuluar ende mashkullin që i ka vjedhur zemrën dhe pak kush mund të kujtojë ndonjë lidhje të saj dashurie.

Përveçse si këngëtare, Enca shquhet dhe për format e saj bombastike ekstremisht të rrumbullakosura.

Gjatë kohës që ajo ishte pjesë e labelit OTR, u përfol për një lidhje të mundshme mes saj dhe Noizyr, por këto zëra u hodhën poshtë nga vetë këngëtarja.

Enca ka konfirmuar më në fund se në jetën e saj nuk ka asnjë mashkull.

Ajo ka publikuar një foto të qenit të saj ku shkruan se ai është i vetmi ‘mashkull’ me të cilin këngëtarja fle.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook“Ma vrau ai plehra para syve, e kapi dhe…”, zbardhet dëshmia rrënqethëse e motrës së Arielës

Kastriot Myftaraj: Kush është oligarku me 5 yje qeveritare, çfarë fshihet pas tij (Emri)

Trafikonin lëndë narkotike, arrestohen dy persona në Vlorë (Emrat)

Vrasja e Arielës, sociologu shpërthen ndaj gazetarëve: Derdimenë! Nuk të lini as të vdesësh rehat!

“Si u mashtruan paturpësisht banorët e Verrisë për inceneratorin e plehrave nga Edi Rama”

Historia e dashurisë që në gjimnaz për Arielën, familja e Aldisonit thotë se…

Ngjela i përmend me emra: Ja kush janë të korruptuarit e antishqiptarët që nuk punojnë, por fshehin…

“Arielën e dashuronte që i vogël, por…” shoku i ngushtë tregon ndenjat dhe mëritë e Aldisonit

Forumi Ekonomik Botëror jep alarmin: Pabarazia dhe varfëria në Shqipëri janë rritur në 5 vitet e fundit

U shemb përtokë me 5 plumba, zbardhet telefonata e fundit e Arielës

Artikulli paraprakBilanc lufte në Meksikë, përplasjet mes bandave të drogës shkaktojnë 31 të vdekur në 7 orë
Artikulli tjetërShkoi të takonte të afërmit në burg, i riu vlonjat e pëson keq pasi tentoi…