Ballina Kryesore FOTO/ Fatmir Mediu i habit të gjithë, ja se çfarë bën në...

FOTO/ Fatmir Mediu i habit të gjithë, ja se çfarë bën në dasmën e mikut të tij

SHPËRNDAJE

Të gjithë e njohim si një politikan serioz, por këtë herë kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Media, i ka habitur të gjithë.

Këtë fundjavë që shkoi Mediu ka qenë i ftuar në dasmën e mikut të tij, dhe për disa momente ai ka lënë mënjanë postin zyrtar dhe ka shijuar atmosferën e ceremonisë martesore.

Por ajo që i ka befasuar të gjithë ka qenë fakti, që pasi ka kërcyer në atmosferën e muzikës ka rrëmbyer mikrofonin dhe ka kënduar live, ashtu siç shihet dhe në foto.

Të gjithë dasmorët e pranishëm në ceremoni e kanë pritur me duartrokitje dhe e kanë shoqëruar me ovacione veprimin e “guximshëm” të ish-ministrit.

 

 

 

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Tragjedia në Durrës/ Reagimi i parë zyrtar lidhur me ngjarjen: Nga se u shkaktua zjarri

FOTO/ Dikur luante kundër Ronaldos e Kakasë, sot berber në Elbasan. Historia e futbollistit shqiptar

E RËNDË/ Tragjedi në familjen durrsake, zjarri iu merr jetën trinjakëve të mitur

Bes Kallaku e ‘turpëroi’ duke i kujtuar zarfin, Ermal Mamaqi tregon se sa lekë hodhi në dasmë (Foto)

A do të luhet Superkupa e Europës në Tiranë? UEFA merr vendimin

Ndalimi i simboleve të komunizmit/ Lulzim Basha fiton mbështetje të rëndësishme. Takoi sot…

Përplasja me policinë në Elbasan, biznesmeni Çela: Kam një mesazh për Berishën dhe Bashën!

“Vazhdoj ta dua Fildezin”, ish-bashkëshorti që vrau gjyqtaren bën një kërkesë që nuk pritej

Dëshmia tronditëse: Shefi i Krimeve në Durrës mori 30 mijë euro për vrasjen e djalit tim

EMRAT/ Lista e drejtorëve kryesorë të LSI në qarqe që pritet të shkarkohen

Artikulli paraprakMinistrja në ikje ka një mesazh të fortë për stafin e saj: Mos e hidhni kurrë poshtë njëri-tjetrin dhe…
Artikulli tjetërNdoka sulmon ashpër Bashën: Çlirohu nga komplekset dhe detyrimet e marrëveshjes me Ramën, sepse…