Ballina Showbiz Foto Galeri/ Dua Lipa dhe Martin Garrix pushime romantike në Miami

Foto Galeri/ Dua Lipa dhe Martin Garrix pushime romantike në Miami

SHPËRNDAJE

no images were found

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe Dj i famshëm gjerman Martin Garrix po shijojnë së bashku pushime në Miami.

Ata janë fotografuar së bashku teksa Garrix përqafonte yllin më të ri të pop-it dhe e puthte në faqe.

Asnjë prej tyre nuk e ka konfirmuar që janë në një lidhje, por fotot flasin vetë.

Çifti 21-vjeçar ka realizuar dhe një këngë së bashku “Scared To Be Lonely”. Martin Garrix është votuar si një nga DJ më të mirë në botë nga revista DJ Mag.

Comments

comments