Ballina Showbiz Foto Galeri/ Njihuni me femrat me gjoksin më të bukur në botë,...

Foto Galeri/ Njihuni me femrat me gjoksin më të bukur në botë, mes tyre dhe një shqiptare

Siç dihet, pamja e jashtme është ajo që tërheq vëmendjen që në momentin e parë. 

Kur bëhet fjalë për gjoksin e femrave të famshme, mendja shkon te bukuroshet që kanë gjoks të bëshëm.

Por Kim Kardashian apo Gigi Hadid nuk janë vetmet. “DuaLajm.com” ju sjell sot një listë ku ndodhen bukuroshet e përzgjedhura që dominojnë ballinat e revistave të showbizit për gjoksin më të bukur.

Në mesin e tyre ndodhet dhe këngëtarja shqiptare, Rita Ora.