Ballina Showbiz Foto Galeri/ Yjet e Hollivudit tregojnë format e tyre joshëse në plazh

Foto Galeri/ Yjet e Hollivudit tregojnë format e tyre joshëse në plazh

Është mëse e vërtetë që kur disa nga yjet më të famshëm të botës shkojnë në plazh 12 muajt e vitit për të provuar bikinit e tyre të reja dhe treguar format ne mezi presim 2 mujorshin e vet për të shfaqur veten, e padrejtë apo jo ?

Shikoni rrobat më trendy të banjos që janë veshur nga yjet e Hollivudit të cilat janë joshëse, të bukura, dhe seksi. Nëqoftëse akoma nuk e dini çfarë do të vishni dhe se si do mundni të tregoni ato forma që vërtet janë joshëse ke ju athere frymëzohuni nga veshjet e vipave dhe pse jo edhe ti kopjoni, pasi për këte gjë nuk paditesh në gjyq prej tyre….

no images were found