Ballina Galeri Foto-Galeri/ Zbulohet frymëzimi i Juventus, kjo është tifozja super seksi e bardhezinjve...

Foto-Galeri/ Zbulohet frymëzimi i Juventus, kjo është tifozja super seksi e bardhezinjve që po “çmend” rrjetin

Ajo po bën mjaft bujë në rrjetet sociale, dhe me të drejtë mund të cilësohet si “frymëzimi” i skuadrës së Juventusit, pasi është tifoze e zjarrtë e bardhezinjve.

Po flasim për 20-vjeçaren seksi Roberta Carluccio, ku disa nga fotografitë  e saj me bluzën e Juventus janë bërë mjaft virale në Instagram.

Modelja bukuroshe, e cila posedon forma bombastike fizik, mund të cilësohet si “perëndesha’ e e fansave juventinë.

20-vjeçarja është bërë e njohur në programin televiziv “Temptation Island”. Modelja seksi, përveç futbollit është e apasionuar dhe pas palestrës, siç shihet dhe në fotot e mëposhtme, ku shfaqet tepër joshëse.

Picture 1 of 29

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook