Ballina Galeri FOTO/ “Harbohet” Oriola Marashi dhe Beatrix Ramosaj, dalin të dyja pa sytjena

FOTO/ “Harbohet” Oriola Marashi dhe Beatrix Ramosaj, dalin të dyja pa sytjena

Dy bukuroshet shqiptare Beatrix Ramosaj dhe Oriola Marashi janë ndër më të komentuarat në rrjetet sociale dhe në median rozë, pasi shpesh herë ato provokojnë me pozat që publikojnë.

Me fotot e fundit dy modelet kanë treguar se janë edhe shoqe të ngushta dhe kalojnë kohë me njëra-tjetrën, teksa këto ditë gjenden në Dhërmi.

Ato kanë postuar një video në Instastory duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve pasi ishin pa reçipeta.

Fill pas videos ato kanë postuar një foto provokuese së bashku, teksa duken qartë që janë pa sytjena.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook