Ballina Showbiz Foto/ Ish dashuria e Justin Bieber plas vape, tregon pothuajse gjithçka

Foto/ Ish dashuria e Justin Bieber plas vape, tregon pothuajse gjithçka

SHPËRNDAJE

Ishi i Justin Bieber, Sahara Ray ka vendosur të publikojë një foto shumë të nxehtë siç është edhe stina vet ku ka treguar format e saj perfekte duke i treguar djaloshit se çfarë ka lënë pas.

Modelja ka hedhur në instagram për fansat e saj një foto me veshje të tejdukshme ku sipër duket pothuajse gjithçka. Ajo ka veshur një fustan me rrjetë dhe  duket qartë që ska veshur sytjena dhe se fustanin e ka vënë për të mbajtur sadopak modestinë e saj.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakFillojnë negociatat për garën në PD, ja cili do të jetë ndërmjetësi i Bashës dhe Patozit
Artikulli tjetërGjirokastër/ Bie nga kati i tretë punëtori i fasadave