Ballina Galeri FOTO/ Ish-Miss Shqipëria bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë...

FOTO/ Ish-Miss Shqipëria bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë “Luçiferi”, fëmija i lindur nga “marrëdhënia treshe”

Prej një kohe të gjatë, ish-Miss Shqipëria, Egla Harxhi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për marrëdhënien treshe me partnerin e saj,  Alé de Basseville dhe partneren tjetër Alesia.

Sot Egla është bërë nënë për herë të parë. Lajmi është bërë i ditur nga partneri i saj, Ale, i cilki ka postuar një foto në Instagram ku shihet foshnja e sapolindur.

LEXO EDHE:  Nëna e re braktis djalin 3-vjeçar dhe zhduket, shpallet në kërkim nga policia

“Luçiferi sapo lindi”, shkruan Alé de Basseville në Instagram.

Kur janë pyetur pak kohë më parë se pse dëshironin që t’ja venë emrin fëmijës së ardhshëm Luçifer, Egla u shpreh se kjo ishte dëshira e partneres së saj, Alesia.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook