Ballina Showbiz FOTO/ Joshëse dhe seksi, Françeska Jaçe lë me gojë hapur fansat me...

FOTO/ Joshëse dhe seksi, Françeska Jaçe lë me gojë hapur fansat me format e saj perfekte

SHPËRNDAJE

Françeska Jaçe është një nga modelet më seksi në Shqipëri. Pasi u bë e njohur si pjesëmarrëse e Big Brother, ajo vazhdon sërish të jetë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Modelja joshëse është mjaft aktive në rrjetet sociale duke postuar shpesh herë sete fotografike.

Së fundmi bukuroshja shqiptare ka postuar një foto të realizuar në natyrë ku shfaq format e saj perfekte,

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Lexon Kadarenë dhe dëgjon Eliza Dumin”, kush është Sladjana Stojiljkoviç, vajza serbe që po studjon gjuhën shqipe në Beograd

VIDEO/ Ministrja e Drejtësisë i përgjigjet denoncimit të qytetarëve, shkarkon “live” 3 zyrtarët e Hipotekave

Rama bën për “ujë të ftohtë”profesorët e Akademisë së Shkencave: Institucion i rrënuar, kufoma e vetvetes

Urdhëroi vrasjen e 8 mijë burrave myslimanë, Gjykata e Hagës dënon me burg të përjetshëm “Kasapin e Bosnjës”, Ratko Mlladiç

DOSSIER/ Si u vra Vasil Shanto, simbol i rezistencës shqiptare në Luftën e Dytë Botërore

“Jo vetëm gjoba, por dhe…”, Policia Rrugore prezanton Lotarinë e Radarit: Ja çfarë do të fitojnë 20 shoferët më të mirë

“Kemi një vit e gjysmë pa u paguar”, punonjësit e 55 kompanive të By-Passit të Fierit e Vlorës në protestë

Sapo kishte dalë nga burgu, kapet sërish i “forti” shqiptar në Itali. Policia i zbulon kokainë, armë dhe mijëra euro në banesë (Foto)

Skandali/ Ja sa duhet të paguash në spital për t’u futur në operacion pa radhë e pa asnjë dokumentacion (Video)

“Do ta vrasim të birin e kokëmushkës amerikane”, ISIS kërcënon me jetë djalin e Donald Trump, alarmohet Shtëpia e Bardhë

Artikulli paraprakVasili vijon sulmet ndaj Ramës: Kryeministri nuk lodhet së gënjyeri për drogën, dikur tha që…
Artikulli tjetërBasha nuk rezervohet: Ruçi është i lidhur me krimin e organizuar dhe vëllai i Xhafër me trafikun e kokainës