Ballina Galeri FOTO/ Kjo seks-bombë është “Mbretëresha e bikini-t”, format e saj perfekte po...

FOTO/ Kjo seks-bombë është “Mbretëresha e bikini-t”, format e saj perfekte po çmendin mbarë rrjetin

SHPËRNDAJE

Ajo është një femër mjaft tërheqëse dhe joshëse, kjo falë linjave të saj perfekte që nuk nguron t’i ekspozojë në rrjetet sociale.

Po flasim për 30-vjeçaren seksi Kiki Morris, e cila njihet ndryshe dhe si “Mbretëresha e bikini-t” në rrjetet sociale.

Me fotot e saj joshëse dhe herë provokuese ajo e justifikon plotësisht “titullin” e vendosur nga “ekspertë” në rrjetet sociale.

Picture 1 of 12

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

SHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakParalajmëron Nard Ndoka, skandal pas skandali do plasë në qeverinë Rama
Artikulli tjetërFOTO/ Moderatorja e njohur “shpërthen” ndaj gazetarëve: Mjaft shpikët! Mos guxoni të thoni gjëra që s’kam thënë! Durimit tim i…