Ballina Personazhe FOTO/ Klaudia Pepa “trullos” dynjanë, eskpozon trupin e saj joshës pa sytjena

FOTO/ Klaudia Pepa “trullos” dynjanë, eskpozon trupin e saj joshës pa sytjena

Klaudia Pepa është një nga modelet që tërheq vëmendjen sa herë shfaqet në media, por dhe në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka vijuar me pozat provokuese në faqen e saj në rrjetin social Instagram.

Pa sytjena dhe e ulur mbi krevat, Klaudia ka ekspozuar trupin e saj joshës, ndërsa fotot kanë marrë mjaft pëlqime.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook