Ballina Showbiz FOTO/ Moderatorja habit në përvjetorin e Opinion, vishet me këmish nate

FOTO/ Moderatorja habit në përvjetorin e Opinion, vishet me këmish nate

SHPËRNDAJE

Sot është përvjetori i 20-vjetorit i emisionit “Opinion” ku janë ftuar shumica e njerëzve të njohur të vendit tonë.

Një prej të cilave ishte dhe moderatorja Jonida Vokshi. Kjo e fundit ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku menjëherë sapo e sheh bie në sy veshja e saj e cila ngjanë me një këmishë nate.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Tragjedia në Durrës/ Reagimi i parë zyrtar lidhur me ngjarjen: Nga se u shkaktua zjarri

FOTO/ Dikur luante kundër Ronaldos e Kakasë, sot berber në Elbasan. Historia e futbollistit shqiptar

E RËNDË/ Tragjedi në familjen durrsake, zjarri iu merr jetën trinjakëve të mitur

Bes Kallaku e ‘turpëroi’ duke i kujtuar zarfin, Ermal Mamaqi tregon se sa lekë hodhi në dasmë (Foto)

A do të luhet Superkupa e Europës në Tiranë? UEFA merr vendimin

Ndalimi i simboleve të komunizmit/ Lulzim Basha fiton mbështetje të rëndësishme. Takoi sot…

Përplasja me policinë në Elbasan, biznesmeni Çela: Kam një mesazh për Berishën dhe Bashën!

“Vazhdoj ta dua Fildezin”, ish-bashkëshorti që vrau gjyqtaren bën një kërkesë që nuk pritej

Dëshmia tronditëse: Shefi i Krimeve në Durrës mori 30 mijë euro për vrasjen e djalit tim

EMRAT/ Lista e drejtorëve kryesorë të LSI në qarqe që pritet të shkarkohen

Artikulli paraprakNdeshja ndaj Maqedonisë, Panucci: Goli i dytë që humbi Sadiku vendosi…
Artikulli tjetërFesta e Opinion/ Ja kush janë të ftuarit VIP që kanë vendosur të jenë pjesë e këtij evenimenti(Foto)