Ballina Showbiz FOTO/ Moderatorja habit në përvjetorin e Opinion, vishet me këmish nate

FOTO/ Moderatorja habit në përvjetorin e Opinion, vishet me këmish nate

Sot është përvjetori i 20-vjetorit i emisionit “Opinion” ku janë ftuar shumica e njerëzve të njohur të vendit tonë.

Një prej të cilave ishte dhe moderatorja Jonida Vokshi. Kjo e fundit ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku menjëherë sapo e sheh bie në sy veshja e saj e cila ngjanë me një këmishë nate.