Ballina Showbiz FOTO/ Motrat Istrefi “thyejnë” rrjetin me linjat e tyre, ja si po...

FOTO/ Motrat Istrefi “thyejnë” rrjetin me linjat e tyre, ja si po i kalojnë pushimet së bashku

SHPËRNDAJE

Motrat e njohura kosovare, Nora dhe Era Istrefi kanë vendosur që t’i kalojnë bashkë pushimet këtë vit.

Të dyja bashkë janë duke i kaluar pushimet në Turqi. Dihet se të dyja nuk takohen shpesh gjatë vitit, pasi Era po zhvillon karrierën e saj jashtë vendit.

Ato nuk takohen shpesh gjatë vitit pasi karriera e Erës është shtrirë jashtë kufijve.

Motrat Istrefi janë rikthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë pasi kanë publikuar disa foto në Instagram, ku shfaqin format e tyre perfekte fizike.

Pavarësisht se Nora ka lindur fëmijë, ajo vazhdon ti ruajë format e saj joshës, ndërkohë që Era pritet të sjellë një hit ndërkombëtar në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan, French Montana, këto ditë.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakStudimi/ Martesa ju bën njerëz më të mirë, ja efektet pozitive që ka në personalitet
Artikulli tjetërE fejuara e Hysajt, Fiorenza Lekstakaj: Ja si u njoha un me Elseidin