Ballina Personazhe FOTO/ Nga Luana, Lori, Armina e Noizy deri tek Monika Kryemadhi, ja...

FOTO/ Nga Luana, Lori, Armina e Noizy deri tek Monika Kryemadhi, ja si u veshën 100 të ftuarit në koncertin e Elvana Gjatës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata organizoi një koncert recital për një audiencë të përzgjdhur duke shenjuar kështu rikthimin e saj në Shqipëri.

Të ftuar në koncertin e shumëpritur të mbajtur në ditëlindjen e Elvanës, kanë qenë 100 emra të njohur të artit, muzikës, televizionit por dhe politikës në vend.

Ndër ta mund të përmendim, moderatoren seksi Luana Vjollca, blogeren Armina Mevlani, biznesmenen Lori Hoxha si dhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi.

Picture 1 of 43

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook