Ballina Galeri FOTO/ Njihuni me Karisha Terebun, modelja ukrainase që do t’u lërë gjithë...

FOTO/ Njihuni me Karisha Terebun, modelja ukrainase që do t’u lërë gjithë natën pa gjumë

Karisha Terebun është një nga modelet më seksi që mund të keni parë ndonjëherë.

23-vjeçarja nga Ukraina, të lë vërtetë pa frymë, kjo falë formave të saj super seksi fizike, por dhe bukuria e saj mahnitëse.

Karriera e saj në modeling ka nisur që në moshë të re, në një nga agjencitë e promovimit të modeleve të reja në Ukrainë.

Edhe pse nuk numëron shumë ndjekës në “Instagram”, ajo është një nga modelet më të kërkuara në rrjet, mjafton të shkruani emrin e saj në Google dhe të shihni rezultatet.

Picture 1 of 38

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakKëto janë ushqimet që shuajnë dëshirën për seks
Artikulli tjetër“Ore Lul, kthehu në Tiranë se u bëre gazi i botës. Kemi tabelën e shumëzimit për të përsëritur”