Ballina Kryesore FOTO/ Përveçse mahnit me look-un dhe veshjen e saj “in red”, Luana...

FOTO/ Përveçse mahnit me look-un dhe veshjen e saj “in red”, Luana Vjollca i habit të gjithë me veprimin e saj

Si çdo të shtunë mbrëma, emisioni “Shiko Kush LUAN”, mbërthen telespektatorët para ekranit.

Ashtu si në çdo javë, çdo puntatë ka hapjen e saj të veçantë, ndryshe nga ajo paraardhëse.

Këtë mbrëmje, moderatorja e emisionint, Luana Vjollca, përveçse ka mahnitur me look-un dhe veshjen e saj, ka habitur të gjithë me hapejn e emisionit në fillim duke mos folur e më pas duke folur një gjuhë tjetër.

Ajo u thotë të pranishmëve në studio që do të flasë kinezçe, por siç lexohet në transkriptim, ajo foli japonisht. Por kjo gjë ishte një sekret mes saj dhe publikut.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook