Ballina Kryesore FOTO/ Përveçse mahnit me look-un dhe veshjen e saj “in red”, Luana...

FOTO/ Përveçse mahnit me look-un dhe veshjen e saj “in red”, Luana Vjollca i habit të gjithë me veprimin e saj

Si çdo të shtunë mbrëma, emisioni “Shiko Kush LUAN”, mbërthen telespektatorët para ekranit.

Ashtu si në çdo javë, çdo puntatë ka hapjen e saj të veçantë, ndryshe nga ajo paraardhëse.

Këtë mbrëmje, moderatorja e emisionint, Luana Vjollca, përveçse ka mahnitur me look-un dhe veshjen e saj, ka habitur të gjithë me hapejn e emisionit në fillim duke mos folur e më pas duke folur një gjuhë tjetër.

Ajo u thotë të pranishmëve në studio që do të flasë kinezçe, por siç lexohet në transkriptim, ajo foli japonisht. Por kjo gjë ishte një sekret mes saj dhe publikut.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookKryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakPjerin Ndreu “ndryshon” qëndrim, sqaron kritikët: Ja për kë e kisha postimin
Artikulli tjetërAurela Hoxha e pranon publikisht: Po kam kryer operacione plastike, përveç buzëve kam bërë dhe…