Ballina Galeri FOTO/ Pornostarja djeg rrjetin me fotot super seksi me flamurin kuqezi, shqiptarët...

FOTO/ Pornostarja djeg rrjetin me fotot super seksi me flamurin kuqezi, shqiptarët e “masakrojnë” me komente

Të shumta janë vajzat shqiptare që kanë arritur të bëhen të famshme në mbarë botën, ndër to dhe pornostarja e shumë komentuar, Alby Rydes.

28-vjeçarja shqiptare nuk nguron të shfaq shpesh herë patriotizmin në rrjetet sociale.

Së fundmi vajza seksi ka postuar një set fotografik në “Instagram” ku shfaqet provokuese si gjithmonë, e veshur me një bluzë të stampuar me flamurin kuq e zi, me të cilin mbulon edhe pjesën e poshte të trupit.

“Ma shume ka vlerë mungesa ime, se prezenca jote”, shkruan pornostarja në shqip.

Por këto foto kanë ngjallur reagime shumë të ashpra nga ndjekësit shqiptar, të cilët jo vetëm që i thonë ta heqi flamurin shqiptar nga trupi, por dhe e kanë ofenduar.

Megjithatë duket se pornostarja shqiptare nuk u ka kushtuar shumë rëndësi komenteve.

Picture 1 of 13

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakKujdes! Këto katër ushqime mund tu shkaktojnë vdekjen
Artikulli tjetërGruaja e këngëtarit shqiptar që shpenzon miliona lekë në veshje, vetëm çanta i kushton plot…