Ballina Galeri FOTO/ Rita Ora i vë flakën rrjeteve sociale, nuk ndalet së pozuari...

FOTO/ Rita Ora i vë flakën rrjeteve sociale, nuk ndalet së pozuari nudo

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora nuk rresht së provokuari në rrjetet sociale.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka postuar në Instagram 4 fotografi ku shfaqet terësisht nudo.

Rita shihet e zhveshur pranë bregdetit, ndërsa pjesët intime i ka mbuluar me duar e këmbë.

Por jo vetëm në Instagram, këngëtarja shqiptare ka postuar edhe 3 foto të tjera në “Facebook” me bikini, ku shfaqet tepër joshëse.

Pavarësisht kësaj, me këto fotografi tejet provokuese, Rita duket se i ka çmendur totalisht fansat e saj, të cilët nuk kanë lënë pa e komentuar këtë këngëtaren.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakEMRI/ Digjet makina e biznesmenit në mes të Vlorës, policia jep detajet
Artikulli tjetërJeni në sezon provimesh? Këto 5 rregulla të arta do t’ju ndihmojnë të keni rezultate më të mira