Ballina Kryesore FOTO/ Të gjithë u “harbuan” në dasmën e Marinës, veç ministrit të...

FOTO/ Të gjithë u “harbuan” në dasmën e Marinës, veç ministrit të Ramës që flinte në karrige

SHPËRNDAJE

Dasma mes reperit të njohur kosovar, Getoar Selimi dhe moderatores bukuroshe shqiptare Marina Vjollca, ishte një nga eventet më të rëndësishëm të showbizz-it shqiptar.

Në ceremoninë madhështore të kurorëzimit të dashurisë mes tyre në martesë ishin të ftuar shumë figura të njohur të artit dhe politikës në vend.

Mes këtyre figurave më të rëndësishme politike në vend ishte dhe ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi.

Teksa të gjithë shijonin atmosferën e dasmës, duket se ministrin Klosi e kishte zënë gjumi ulur në karrigen e tij.

Nuk dihet nëse nuk është impresionuar nga atmosfera festive e dasmës, apo ka qenë i lodhur, por në fotot e kapura në ceremoninë madhështore shihet qartë që nëse të gjithë të ftuarit u “harbuan”, ministri Klosi flinte gjumë në karrige.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakPersonat që flenë gjatë janë dyfish të rrezikuar nga dementia si Alzheimer, kujdes mos kaloni 9 orë
Artikulli tjetërHumb jetën në maternitet 28-vjeçarja, pësoi infarkt gjatë lindjes