Ballina Showbiz FOTO/ Ups Selena Gomez! Këngëtarja tregon më shumë se sa duhet

FOTO/ Ups Selena Gomez! Këngëtarja tregon më shumë se sa duhet

SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur Selena Gomez gjatë evenimentit të zhvilluar në Londër ka rënë në sy me veshjen e saj.

Jo për shkak të ndonjë veshjeje të ekzagjeruar por sepse bluza që kishte veshur ka zbuluar gjinjtë e saj.

Selena Gomez ka kombinuar shkëlqyeshëm një stil elegant me detaje moderne. Ajo nuk kishte veshur sytjena dhe aparati fotografik zbuloi thithat e saj.

Mesa duket ky detaj nuk është vënë re nga këngëtarja e famshme, por ama fotot e bëra janë shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

SHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprak“Ore Lul, kthehu në Tiranë se u bëre gazi i botës. Kemi tabelën e shumëzimit për të përsëritur”
Artikulli tjetër“Kukulla” arreston trafikantët shqiptarë, Balla dhe Kërtusha bënin “ligjin” në Itali