Ballina Showbiz FOTO/ Zbulohet “arsyeja” e temperaturave të larta në Spanjë

FOTO/ Zbulohet “arsyeja” e temperaturave të larta në Spanjë

Ditët e fundit Spanja po kalon periudhë të vështirë pasi temperaturat po kapin kulmin duke arritur deri në 48 gradë celsius, një temperaturë rekord për këtë vend.

Modeles Demi Rose nuk i bëjnë përshtypje temperatura e lartë dhe ka zgjedhur Ibizan për të pushuar e për të treguar format e saj bombastike.

Ish e dashura e reperit Tyga madje sfidon të nxehtin e ndërsa nuk nguron të ekspozojë e linjat e saj.

A të jetë vallë bukuroshja 23 vjecare “arsyeja” e ngritjes rekord së temperaturës?

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook