Ballina Showbiz Fotogaleri/ Celisa Franco shfaqet super seksi për ‘Sports Illustrated’ (+16)

Fotogaleri/ Celisa Franco shfaqet super seksi për ‘Sports Illustrated’ (+16)

SHPËRNDAJE

Picture 1 of 15

Bukuroshja 26-vjeçare, Celisa Franco duket se ka bërë një tjetër arritje në botën e modelingut pasi ka bërë një set fantastik fotosh topless për Sports Illustrated.

Celisa gjendet në Malibu ku ka bërë setin me disa foto sa provokuese aq dhe seksi.

Ajo u bë tepër e njohur pas lidhjes së saj me regjisorin Len Wiseman. 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakE tmerrshme, shihni se si demi masakron turistin duke e ngritur në ajër (VIDEO)
Artikulli tjetërBasha “braktis” fushatën, niset për në SHBA