Ballina Showbiz Fotogaleri/ Celisa Franco shfaqet super seksi për ‘Sports Illustrated’ (+16)

Fotogaleri/ Celisa Franco shfaqet super seksi për ‘Sports Illustrated’ (+16)

Picture 1 of 15

Bukuroshja 26-vjeçare, Celisa Franco duket se ka bërë një tjetër arritje në botën e modelingut pasi ka bërë një set fantastik fotosh topless për Sports Illustrated.

Celisa gjendet në Malibu ku ka bërë setin me disa foto sa provokuese aq dhe seksi.

Ajo u bë tepër e njohur pas lidhjes së saj me regjisorin Len Wiseman.