Ballina Showbiz Fotogaleri/ Irina Shayk pozon nudo për revistën e famshme, vetëm 4 muaj...

Fotogaleri/ Irina Shayk pozon nudo për revistën e famshme, vetëm 4 muaj pas lindjes së vajzës

Modelja super seksi Irina Shayk ka pozuar nudo për edicionin spanjoll të revistës së famshme “Vogue”. Bukuroshja ka vetëm 4 muaj pas lindjes së vajzës teksa ka pozuar lakuriq për prestigjozen një set fotografik.

“Daily Mail” shkruan se dhe pse kanë kaluar shumë pak kohë nga lindja e vajzës, Shayk duket në një formë perfekte.