Ballina Kryesore Geti shfrytëzon momentin, egërsohet dhe i “ngul dhëmbët” Marinës në sallë (Video)

Geti shfrytëzon momentin, egërsohet dhe i “ngul dhëmbët” Marinës në sallë (Video)

SHPËRNDAJE

Në momentin e parë kur kanë ngelur vetëm një moment nga e gjithë ajo rrëmujë e dasmës dhe kërcimi Marina ka gjetur pak kohë për të ndarë me fansat e saj një videomesazh të shkurtër por që nuk shkoi siç duhet, Getit nuk i është duruar për t’i shprehur dashurinë gruas së tij.

Dhëndri i ri nuk i ka përmbajtur dot emocionet e tij dhe i ka futur një të kafshuar Marinës në faqe teksa ajo ka qenë duke bërë videon live me fansat e saj. S’po e imagjinojmë fare se çfarë e ka pritur Marinën e gjorë tek muaji i mjaltit e gjatë gjithë jetës! 

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Tragjedia në Durrës/ Reagimi i parë zyrtar lidhur me ngjarjen: Nga se u shkaktua zjarri

FOTO/ Dikur luante kundër Ronaldos e Kakasë, sot berber në Elbasan. Historia e futbollistit shqiptar

E RËNDË/ Tragjedi në familjen durrsake, zjarri iu merr jetën trinjakëve të mitur

Bes Kallaku e ‘turpëroi’ duke i kujtuar zarfin, Ermal Mamaqi tregon se sa lekë hodhi në dasmë (Foto)

A do të luhet Superkupa e Europës në Tiranë? UEFA merr vendimin

Ndalimi i simboleve të komunizmit/ Lulzim Basha fiton mbështetje të rëndësishme. Takoi sot…

Përplasja me policinë në Elbasan, biznesmeni Çela: Kam një mesazh për Berishën dhe Bashën!

“Vazhdoj ta dua Fildezin”, ish-bashkëshorti që vrau gjyqtaren bën një kërkesë që nuk pritej

Dëshmia tronditëse: Shefi i Krimeve në Durrës mori 30 mijë euro për vrasjen e djalit tim

EMRAT/ Lista e drejtorëve kryesorë të LSI në qarqe që pritet të shkarkohen

Artikulli paraprakVdekja e shtatzënës në maternitet, policia jep detajet e para: Ja çfarë ndodhi
Artikulli tjetërEMRI/ Kush është shtatzëna që vdiq në maternitet. Shpëton foshnja (FOTO)