Ballina Galeri Greta Koçi paraqet e para tendencën e xhinseve për këtë vit, ja...

Greta Koçi paraqet e para tendencën e xhinseve për këtë vit, ja si duket në to

Greta Koçi prezanton e para tendencën e xhinseve të këtij sezoni dhe duhet thënë se duket shumë bukur.

Xhinseve të grisura në pjesën e të pasmeve të cilat kanë pushtuar “Instagramin” gjatë vitit 2017, do ja zënë vendin xhinset e ndara në dy pjesë, tendencë e vitit 2018 që me siguri edhe këto do pushtojnë “Instagramin”.

Xhinset të cilat konsistojnë në pantallona të shkurtra dhe lidhen me një zinxhir ose rripa me pjesën e poshtme, i kanë habitur të gjithë dhe e para që i ka veshur një palë të tilla është Greta Koçi.

Këngëtarja shqiptare e cila ndjek gjithnjë trendet e fundit, i ka kombinuar këto xhinse me një bluzë të bardhë dhe me një çoker xhinsi me gurë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
FOTO/ Shfaqet në publik Adriatik Llalla, kapet “mat” në kafe duke biseduar me….

“Kush mban përgjegjësi për mospërmbushjen e standardeve të sigurisë në shkolla?”

U shtrua me urgjencë në spital, kjo është gjendja shëndetësore e Tinka Kurtit

Grabitje me maska në Fier, ja shuma që u mor nga pika e këmbimit valutor

Familjarët e Klemend Balilit padisin policinë, gjykata pezullon urdhrin e Haki Çakos

Kryemadhi mesazh për të rinjtë: Dilni protestoni për Shqipërinë që ëndërroni, mos lejoni kërcënimet e Ramës…

Donald Lu ka një mesazh të fortë për klasën politike: Jepini fund …

Raporti/ Cilat janë degët më të kërkuara nga studentët?

Tinka Kurti shtrohet me urgjencë në spital, mjekohej prej kohësh nga….

Acari “pushton” Shqipërinë, sinoptikantët bëjnë me dije se…

Artikulli paraprakTronditet Shkodra, shpërthim me eksploziv, 3 të plagosur
Artikulli tjetërManjani: Zgjedhjet në FSHF janë me rëndësi jetike, duhet të jenë me standarte të shtrenjta, jo shaka