Ballina Galeri Hidhen një “mal” me para në koncertin e këngëtarit shqiptar në SHBA...

Hidhen një “mal” me para në koncertin e këngëtarit shqiptar në SHBA (FOTO)

SHPËRNDAJE

Në një nga skenat në SHBA këngëtari shqiptar Gëzim Nika ka sjellë atmosferë emocionuese, ku nuk munguan as paratë e hedhura në respekt të tij.

Gëzim Nika jeton në Amerikë prej disa vitesh dhe dhe këto ditë ka festuar 35 vjetorin e karrierës së tij muzikore atje.

Gjatë kohës që ai performonte u ka “mbuluar” me dollarë ku shihet e gjithë dyshemeja plot me para.

Gjatë këtij koncerti kanë marrë pjesë emra të njohur të muzikës shqiptare si dhe personalitete të tjera.

auto_24313130_1704161829648730_7736582907619271537_o1512394005

24296578_10214664844205559_3283150196564826407_n

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

 
SHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakQebab me mëlçi dhe vezë
Artikulli tjetërJanë shtuar në masë turistët polakë në Shqipëri, Rama kërkesë për linjë ajrore direkte