Ballina Galeri Ilda Bejleri me pushime në Turqi, zbulohet se kush ja bën fotot...

Ilda Bejleri me pushime në Turqi, zbulohet se kush ja bën fotot provokuese moderatores

Moderatorja e sportit Ilda Bejleri është një nga personazhet më të njohura shqiptare për të cilën flitet shpesh për jetën e saj sentimentale.

Së fundmi prezantuesja seksi ka shkuar me pushime, duke i falur vetes disa ditë relaksi në një resort në Turqi.

Në fotot e sjella ekskluzivisht për “Dualajm.com” shihet bukuroshja e SuperSport e cila po pozon për foto.

Por nuk do ta besoni se kush ja bën fotot provokuese Ildës?!

Është e ëma e saj e cila fotografon prezantuesen.

Edhe pse është një nga femrat më seksi të përfolura  për lidhje dashurie nga portalet dhe mediat rozë, Ilda Bejleri ka zgjedhur të bëjë pushimet me prindërit e saj.

Picture 1 of 10

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook