Ballina Showbiz FOTO/ Zbuloni me kë drekon në Jug ish-kryeprokurori i “maskuar”

FOTO/ Zbuloni me kë drekon në Jug ish-kryeprokurori i “maskuar”

Pushimet dhe sezoni turistik këtë verë mesa duket po shkon goxha mirë për Shqipërinë ku shohim se edhe personalitetet e vendit kanë zgjedhur pikërisht jugun për të pushuar dhe kaluar ditët e tyre të relaksit.

Personazhi i radhës nuk është një emër i padëgjuar për opinionin shqiptar dhe ai është Theodhori Sollaku, i cili shpesh herë ka marrë pjesë në shumë çështje të vendit përfshirë këtu edhe në atë të Elvis Roshit ku e përfaqësonte atë si avokati i tij. Sollaku shihet në një lokal bashkë me të shoqen e tij Zeqine Sollakun duke drekuar dhe të dy së bashku me kapela, mbase për tu fshehur syrit të paparacëve por jo atij të “DuaLajm.com”.

Paparaci i “DuaLajm.com” i ka fotografuar ata tek një prej lokaleve të shumta në Drimadhë, vendin më të populluar të këtij sezoni turistik i cili rezultoi nga më të nxehtit dhe nga vapa por edhe prej pushimeve të vipave.

Kryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakGjykata Kroate vendos, Ismail “Ballist” Morina të ekstradohet në Serbi
Artikulli tjetërReal Madrid fitoi, por jo vëmendjen e të dashurës së Cristiano Ronaldos