Ballina Galeri “Je femër pa pikë shije, këndon si burrë. Je për gardiane burgu”,...

“Je femër pa pikë shije, këndon si burrë. Je për gardiane burgu”, këngëtarja e njohur i “mbyll gojën” komentueses që e ofendoi

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura në vitet e fundit në muzikën shqiptare.

Kohët e fundit, është përfolur shumë lidhja e saj me këngëtarin e njohur Young Zerka, dhe tashmë duket se janë pranë konfirmimit të saj.

Po flasim për Ronela Hajati, e cila ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto me Young Zerkën dhe kanë shkëmbyer disa batuta me reperin.

Por duket se një prej ndjekësve të Ronelës në Instagram, jo vetëm që nuk i pëlqen ata si çift, por as vetë këngëtaren.

Komentuesja e ka ironizuar Ronelën duke i thënë se ja shpifin si çift, madje edhe e ka ofenduar duke e quajtur si “femër pa pikë shije që e ka zërin si burrë”.

Por Këngëtarja nuk ia ka kursyer përgjigjen, duke i “mbyllur gojën” me një koment ironik ndaj “ndjekëses” së saj.

Ndjekësja: Sa ma shpifni ju si çift. Ti je femër pa pikë shije dhe bukurie, zëri si burrë, veprimet që do të bëhesh dikushi po s’po mundesh. Do të ruash identitetin si origjinale pa operacione, por askush nuk flet për ty. Askujt nuk i intereson ti. Të lutem bëhu shtëpiake ose gardiane burgu se s’je për femër, as për shoëbiz. Mëso të flasësh të jesh femër. Shpresoj të vendosësh bllok nga sikleti

Replika e Ronelës: “Ndërsa aunë mendoj se duhet të më heqësh folloë dhe të shkosh të vjellësh se u lodhe shumë! Shëndeti në radhë të parë!”

Picture 1 of 10

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook