Ballina Galeri Këngëtari shqiptar e pranon haptazi në emision: Kam dy të dashura (Foto)

Këngëtari shqiptar e pranon haptazi në emision: Kam dy të dashura (Foto)

I ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, këngëtari i mirënjohur Devis Xherahu foli gjatë për aspektin profesional dhe atë personal.

Si rrallë herë, ai u shpreh për partneren e tij Ertemiona duke e habitur Rudinën e cila i tha se është hera e parë që ai flet kaq hapur.

 Më pas moderatorja i kërkoi Devisit të këndonte një këngë në studio me kitarën e tij dhe para kësaj këngëtari u shpreh:

LEXO EDHE:  VIDEO/ "A të q*fsha motrën", Ngjela i këput një të sharë "live" në emision pasi i bie telefoni

“Unë e them gjithmonë, kam dy të dashura, atë dhe kitarën”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook