Ballina Showbiz Këngëtarja ndërpret performancën live, një burrë komplet lakuriq kërcen përballë saj (VIDEO)

Këngëtarja ndërpret performancën live, një burrë komplet lakuriq kërcen përballë saj (VIDEO)

Këngëtarja hollandeze Maan de Steenwinkel, surprizohet gjatë një performance live kur papritur shfaqet një burrë nudo.

Kjo ishte shaka e organizuar nga stafi i këngëtares që ndërkohë po këndonte në Radio 538.

Maan de Steenwinkel, 20-vjec, është fituese e “Voice of Holland”. Papritur i shfaqet balerini lakuriq dhe kërcen afër saj. Ajo u trondit nga kjo skenë saqë u ul dhe po mbulonte fytyrën me duar.

DJ Frank Dane dhe Jelte van der Groot filluan të qeshnin, e bashkë me to dhe pjesmarrësit e tjerë pasi e dinin mirë se çfarë do të ndodhte dhe mesa duket ia kanë arritur që ta surprizojnë këngëtaren e talentuar.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakBMI “godet” rëndë qeverinë: Po humbet besueshmërinë nga akuzat për trafikimin e drogave
Artikulli tjetërJanari 2018 i revistës Vogue Germany, Gigi Hadid e gjitha me “Versace” (FOTO)