Ballina Showbiz Këngëtarja ndërpret performancën live, një burrë komplet lakuriq kërcen përballë saj (VIDEO)

Këngëtarja ndërpret performancën live, një burrë komplet lakuriq kërcen përballë saj (VIDEO)

Këngëtarja hollandeze Maan de Steenwinkel, surprizohet gjatë një performance live kur papritur shfaqet një burrë nudo.

Kjo ishte shaka e organizuar nga stafi i këngëtares që ndërkohë po këndonte në Radio 538.

Maan de Steenwinkel, 20-vjec, është fituese e “Voice of Holland”. Papritur i shfaqet balerini lakuriq dhe kërcen afër saj. Ajo u trondit nga kjo skenë saqë u ul dhe po mbulonte fytyrën me duar.

DJ Frank Dane dhe Jelte van der Groot filluan të qeshnin, e bashkë me to dhe pjesmarrësit e tjerë pasi e dinin mirë se çfarë do të ndodhte dhe mesa duket ia kanë arritur që ta surprizojnë këngëtaren e talentuar.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook