Ballina Showbiz Këshilla e çmuar që i dha Getoarit miku i tij xhamajkan

Këshilla e çmuar që i dha Getoarit miku i tij xhamajkan

Çifiti i njohur i showbizz-it shqiptar, Marina dhe Getoari po shijojnë prej disa ditësh po shijojnë muajin e mjaltit në Xhamajkë.

Ata janë treguar të rezervuar gjatë pushimeve luksoze, duke mos qenë shumë aktivë në rrjetet sociale.

Të dy kanë hedhur disa foto, ku shfaqen duke i shijuar pushimet në maksimum në një nga vendet me ekzotike në botë.

Getoari duket se ka njohur dhe një person të veçantë në Xhamajkë, duke ndarë me ndjekësit e tij një foto me të.

Bëhet fjalë për Maji-n, instruktorin xhamajkan i jogas dhe artisti i muzikës Raggae me të cilin Geti është takuar para dy ditësh. 

Artisti xhamajkan i ka dhënë një këshillë të vlefshme Getoarit, të cilën ky i fundit ka zgjedhur ta ndajë me ndjekësit.

“Vëllai im Maji më tha ‘Dashuria është feja ime”, shkruan Getoari krah fotos me Maji-n.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

Punonin si prostituta në lokalin e natës, ndalohen nga policia 8 shqiptare dhe 3 serbe

Meta pret trupin diplomatik në Tiranë: Integrimi në BE, do të ishte një ngjarje historike…

FOTO/ 23 vjeç dhe aksioner në 2 kompani, kjo është “bisha” e bardhë e djalit të Vangjush Dakos

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë për qytetin e Kukësit, ja për çfarë bëhet fjalë

“Pse më ngacmove motrën”, shqiptari vret bashkëatdhetarin, gjykata…

Policia jep detaje rreth arrestimit të Gazmir Xhurxhit, mori 17 milionë duke…

HARTA/ Publikohet lista me “100 Fshatrat Turistike”, spikat Lazarati

Ndahet nga jeta Jonuz Musliu, Meta shpreh ngushëllime

Ndarja nga jeta e komandanti të njohur kosovar, Luan Rama ngushëllime familjarëve

Bënte kërdinë duke vjedhur, arrestohet “skifteri” në Berat

Artikulli paraprakItali/Dëbohet ambasadori i Koresë së Veriut, ja arsyeja
Artikulli tjetërNdiheni të stresuar, këto ushqime ju largojnë menjëherë stresin