Ballina Showbiz Khloe Kardashian “çmend” rrjetet sociale me foton e saj provokuese (FOTO)

Khloe Kardashian “çmend” rrjetet sociale me foton e saj provokuese (FOTO)

SHPËRNDAJE

Khloe Kardashian është shfaqur shumë joshëse në një foto të postuar së fundmi prej saj ne rrjetet sociale.

Pjesëtarja e familjes Kardashian mbante një minifund xhins, të cilin e ka kombinuar me një korse të zi lëkure.

Khloe, njësoj si dhe motra e saj Kim shquhet për linjat e saj perfekte.

 

SHPËRNDAJE

LAJM I FUNDIT/ Alarmohet policia, eksploziv i vendosur në një makinë në Vlorë

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, përplasen dy makina por dëmtohet rëndë kalimtarja

FOTO/ Njihuni me burgun që të lë pa fjalë, më luksozi në botë, si hotel me 5 yje

VIDEO/ Pamje rrënqethëse, momenti tragjik kur 25-vjeçaren e shtyjnë në shina dhe përplaset për vdekje nga treni

“Kardiomiopatia”, sëmundja e fshehtë që i mori jetën gazetares Adela Xhamani, ja shenjat e saj

FOTO/ Këshilltari i LSI-së: Ja neni që i detyron shqiptarët të paguajnë për OJF-të e Sorosit

“Fatin e atdheut ta luajmë në kazino”, Profesor Kabo ironizon kandidatin për kryeprokuror Artur Selmani

Shiten aksionet e “Lori Caffe”, familja Hoxha përgjysmon kontrollin e saj në kompani

E bujshme/ Spanja mund të përjashtohet nga Botërori, “fërkojnë” duart italianët

FOTO/ Mbledhja e dy qeverive në Pogradec, qytetarët presin me pankarta Ramën

Artikulli paraprakE pabesueshme/ Planeti i Jupiterit ka 69 hëna
Artikulli tjetërRriten pranimet në Universitetin e Tiranës, tabela me kuotat për çdo degë